TEST Kuidas maitseb skyr?

Eestis on müügil üsna arvestatav valik Islandi hapendatud piimatooteid skyr. Kodumaine Farmi pakub tavalist ja moosilisanditega skyri, Taani tootjal on maitsestatud variandid ilma moosita. Proovisime kolleegidega, kuidas maitsevad 🙂

Valisime võrdluseks sarnased maitsed, kuid minu meelest võiks valik meie lettidel ikkagi suurem olla. Kes tahab testi tulemustest, hinnavõrdlusest ja skyri ajaloost lähemalt lugeda, saab seda teha Postimehe veebis Skyri testi artiklis.

Käisin ise just Soomes ja jõudsin viimasel hetkel enne ärasõitu K-Kauppast hea valiku erinevat nänni kaasa haarata – huvitavate maitsetega skyri, Njie pudinguid ja piimajooke.

Minu saak Soomest

Vaieldamatu lemmik on kookos, kuid valikusse sattus ka laimi-ingveri, pirni-vanilje ja lagritsa skyr!

Kookose skyr riisivahvlitel

Minu menüüs on skyr peaaegu igapäevane nähtus – enamasti söön seda vahepalaks enne trenni koos puuviljade, marjade või riisivahvlitega või segan pudru sisse.

Icelandic Skyr

Milline Sinu lemmik on? 🙂

LOE VEEL

2 replies on “TEST Kuidas maitseb skyr?

 • Laura

  Olin alguses nii skeptiline selle ingveri-laimi oma osas, aga tegelikult on see väga hea. Ja kindlasti on mu üheks lemmikuks ka ahjuõuna Skyr. Kahju, et Eestis veel nii vähesed maitsed saadaval on. Mu bucketlistis on veel ka apelsini-šokolaadi Njie puding. 🙂

  Reply
  • Marian

   Ingveri-laimi on mul homme menüüs, täna proovisin lagritsa oma – väga meeldis! Olen päri, et maitsed on väga õnnestunud ka nende puhul, kus skeptiline võiks olla 🙂 Ruttu kõik Eestisse!

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *