Seminar «Kehavorm ja elustiil» tuleb taas! + Kiirematele soodustus!

Juba 9. septembril tuleb taas IFBB bikiinifitnessi profivõistleja Egle Eller-Nabi praktiline seminar, mis keskendub sportlike eesmärkide seadmisele ja vastava tegevuskava koostamisele. Praktiline seminar «Kehavorm ja elustiil» toimub Arigato spordiklubis ning ootab osalema tervisest ja treeningust huvitatud naisi – ja miks mitte ka mehi 🙂

Kohtusime Eglega seminari eel, et tutvustada teile, armsad lugejad, millest täpsemalt juttu tuleb. Samuti näitas Egle oma uut «relva», millega kehakoostise ja -rasvaprotsendi mõõtmine veelgi täpsemaks saada.

Seminari ajakava

10.00 Algus: registreerimine, kehakoostise mõõtmine ja analüüs, terviseprofiili täitmine
11.00 Loeng: faktorid, mis mõjutavad kaalulangetust.
Minapildi loomine: motivatsioon, eesmärgid, vanade mustrite muutmine.
12.15 Ühistreening
13.00 Lõunapaus + mini fitnessmess
14.00 Praktiline osa: tegevuskava koostamine ja juhised (vahepausiga)
15.30 Küsimused ja nipinurk

Eripakkumine Marian Fitness blogi lugejatele!

Kuna soodushinnaga osalustasu 57 eurot (tavahind 67 eurot) kehtis 9. augustini ning kadus nagu Eestimaa suvi, siis erandkorras saavad 10 minu blogi lugejat superseminarile vaid 47 euroga!

Kirjuta info@trenniajakiri.ee ja ütle kood «MARIAN» ning Sulle avaneb võimalus sellest kõigest osa saada 🙂 Pakkumine kehtib 10 kiiremale!

«Kutsun teid oma kehavormi seminarile. Seminar algab kehakoostise mõõtmisega, mille põhjal on lihtsam seminaril käsitletavates teemades orienteeruda ja endale vajalik info kaardistada. Seminaril annan praktilised nõuanded kuidas samm sammult muuta oma keha ja tervist. Räägime liikumisest, toitumisest, vitamiinidest ja motivatsioonist. Annan juhtnööre, kuidas seada realistlikud eesmärgid ja nende poole liikuda. Räägime ka sellest, millised hormoonid mõjutavad kaalulangetust ja kuidas muuta puhtamaks ja tervislikumaks kodust keskkonda.
Halb geneetika ja ajapuudus pole vabandused, et enda tervis ja keha käest lasta! Pole vaja tundideviisi treenida ega nälgida selleks, et saavutada ihaldatud kehavorm. Väikeste muutustega oma elus saad kaalulangetusest teha meeldiva teekonna uue Minani. Kohtume seminaril!»

-Egle Eller-Nabi

Seminari Facebook event.

Seminari lisainfo trenniajakiri.ee kodulehel.

Vaata videot!

LOE VEEL

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *