Terve ja rõõmus elu on piirangutest vaba!

Soovid kohtuda ja koos treenida? Kui otsid individuaalset lähenemist ja treenerit, kellega saad olla lõpuni aus, olen Sinu jaoks olemas. Personaaltreenerina suhtlen klientidega tihedalt ning annan tulemuste põhjal regulaarset tagasisidet.

Igal nädalal teed Sina mulle oma edusammudest kokkuvõtte. Tulemuste põhjal jätkame või muudame programmi nii, et see sobiks Sinu hetkeolukorraga, aga arvestaks soovitud eesmärke pikemas tulevikus.

Ma ei usu kiiretesse lahendustesse ning soovin Sulle parimat just pikas perspektiivis. Tervislik elu ei peaks lõppema päeval, mil treeningkava aegub. Seetõttu leiame iga inimesega lahenduse, mida saab iseseisvalt jätkata ka pärast personaaltreeningute perioodi.

PERSONAALTREENINGU PAKETT

420€


Parima tulemuse saavutamiseks keskendume tervikule. Seitse ühistreeningut aitavad omandada õige tehnika, personaalne treening- ja toitumiskava toetab efektiivselt tulemuste saavutamist. Soovin, et õpiksid treenimist nautima!

7 personaaltreeningut

Kehaanalüüs

Eesmärkide seadmine

Toitumispäeviku analüüs

Personaalne treeningkava

Personaalne toitumiskava

Isiklik veebiprofiil

6-nädalane tulemusanalüüs

ONLINE PERSONAALTREENING

250€


Kui oled edasijõudnud treenija ning tunned end jõusaalis turvaliselt, aitab veebipõhine lahendus  ületada seisakuid ja saavutada uusi eesmärke. Ehk elad hoopis Tallinnast kaugel? Suhtlus toimub Sinu isikliku veebiprofiili, e-maili ja Skype vahendusel.

Eesmärkide seadmine

Terviseanalüüs

Personaalne treeningkava

Personaalne toitumiskava

Isiklik veebiprofiil 

6-nädalane tulemusanalüüsTREENINGKAVA

50€


Kas treenid end tugevamaks või hoops väsitad oma keha? Parim tulemus nõuab läbimõeldud kava – harjutuste valik, seeriate ja korduste arv ning treeningutest taastumise aeg peab moodustama toimiva terviku. Treeningkava on jõusaalipõhine.

Eesmärkide seadmine

Personaalne treeningkava

3-nädalane tulemusanalüüs
TOITUMISKAVA

50€


Heal suhtel toiduga ei ole kehtivusaja lõppu. Toitumine on meie heaolu keskpunkt, mistõttu soovin, et õpiksid valikutes orienteeruma ja enda käitumismustreid märkama. Olenemata, kas soovid võtta kaalus alla või juurde, peab toit andma piisavalt energiat argitoimetusteks ja treeninguteks.

Toitumispäeviku analüüs

Eesmärkide seadmine

Personaalne toitumiskava

Näidisretseptid

Makrotoitainete jaotus

3-nädalane tulemusanalüüs

PERSONAALTREENINGUD

42€

TUND

Personaaltreeningute käigus õpime harjutusi sooritama õige tehnikaga. Soovin, et tunneksid end jõusaalis kindlalt, oskaksid harjutusi kombineerida ja asendada ning õpiksid oma keha kuulama. Varsti märkad, kui palju Sa tegelikult suudad ning üllatad ennastki!

Soovitud arv personaaltreeningutunde

Eesmärkide seadmine

Kehaanalüüs
Personaaltreeningud toimuvad Tallinna kesklinnas OMAklubis ja Telliskivi Koduklubis.

KLIENTIDE TAGASISIDE

Marian on treenerina hea suhtleja ja avatud. Enne, kui mina harjutusi tegema hakkasin, näitas ta ise harjutuse ette. Vajadusel, kui ma ei saanud kehaasendit õigeks näitas ta, mis asendis mina harjutust teen ja seejärel, milline kehaasend peaks tegelikult olema, et mõista, kuidas ma oma keha muutma pean. Kõikide harjutuste selgitused olid üldiselt arusaadavad.

Lisaks selgitustele andis ta mulle teada, kuhu kohta peaks antud harjutus mõjuma ja tunda andma ning harjutuste lõpus uuris, et kas ma tegelikult ka tundsin eelnimetatud kohas pingutust. Kui ei tundnud, siis tegelesime koos selle nimel, et saada kätte õige kehatunnetus ja -asend.

Treener tegi mulle ka kehaanalüüsi, mille tulemused seletati selgelt: normaalvahemikud, kus mina asun, arenemisvõimalused.
Kokkuvõtvalt oli tore treening: sain baasharjutuste tehnikaid lihvida ja korraliku treeningpingutuse lihastele.
– Maret, 27

Minu meelest oli hästi oluline, et lisaks trenni tegemisele ja füüsilisele poolele pöörasid tähelepanu ka vaimsele poolele ning mindsetile. Sain soovitusi, kuidas sellega tegeleda. Leidsid viise, kuidas toetada mind ka väljaspool treeningsaali – nt veebikeskkond ja kommentaarid minu toitumisele igapäevaselt.

Ühistrennid olid kogu kava tegemise ajal kõige motiveerivamad. Aitasid märgata potentsiaali, mis mul tegelikult on, vajalikul hetkel raskuseid tõstes ja väljakutseid esitades. Sain aru, et olen enda võimeid päris palju alahinnanud ning sean iseendale tihtipeale piiranguid.
Tundsin end trennides pingevabalt ning hästi, trennidest ei puudunud ka huumor. Hetkedel, kus ma ise olin enda suhtes veidi kriitiline, suutsid säilitada positiivset meelt ning olla toetav.

Suur aitäh selle võimaluse ja toe eest!

– Katri, 28

Personaaltreening oli kasulik ning vastas ootustele. Treener on hea suhtleja ning oma selgitustes ja õpetuses konkreetne ning arusaadav.

Oskas tähelepanu suunata ka osadele juba teadaolevatele probleemkohtadele ning andis sealjuures asjakohaseid nõuandeid, kuidas tehnikat parandada. Minu hinnangul on tegemist motiveeriva suhtumise ning soovitamist väärt treeneriga.

– Maarja, 27