Jõululaupäeva hommik, äratus oli kell 7 ja kõik on veel nii vaikne 🙂

Jõuab kenasti MyFitnessis kiire cardio teha ning siis juba maale sõita ja jõululauda istuda. (Jah, klubis, sest viimane õue-cardio lõppes peaaegu gangreeniga).

Õhtuks on emal plaanis miski eksootiline kana, kindlasti ei puudu kõrvalt ka paar kõbedat piparkooki ja klaas hõõgveini.

Piparkooke see aasta ise ei tee ja tundub, et säästame sellega isegi rohkem kassi kui iseennast, sest proua kassil on kombeks salaja piparkookidelt glasuur maha lakkuda.

Varajase kingikomplekti tegin endale juba eelmisel nädalal.

Bombshell Sportswear retuusid ja topp istuvad väga hästi ja on nii mõnusast materjalist. Esimene katsetus veebipoest tellimisega läks väga täppi! Kiisutopp, halloo – need it!

Raamatutest – kui minu lemmik kodumaine kirjanik Jan Kaus soovitab lugeda Kai Aareleidi “Linnade põletamist”, siis tuleb seda teha. Jan Kaus soovitab teisigi 2016. aasta raamatuid Postimehe kultuuriportaalis.

Sama kehtib debüütkatse kohta spreipäevituse ja Vita Liberata isepruunistava vahuga – tulemust saan jagada peagi valmivatel fotodel. Eelmisel nädalal pildistasime konkurentsitult andekaima spordifotograafi Joosep Martinsoniga minu blogi jaoks esimese shooti. Nii palju, kui stuudios vaatasime, olen väga rahul ja põnevil 😉

Pärast shooti raske töö eest väike retrohõnguline barbariss! Lõppu üks mõnus jõulune vahepala, mida eile kingituste pakkimise kõrvale krõbistasin – Njie karamellipuding vaarikate, mustikate, krõbuskite ja kaneeliga. Mitte-dieeditajatel soovitan lusika asemel kasutada piparkooki – mõnusaid pühi! 🙂

SAMAL TEEMAL

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *