Minust

Marian Fitness on elustiiliblogi tervisest ja heast välimusest hoolivale inimesele. Soovin Sinuga jagada inspiratsiooni, kuidas treening, toiduvalikud ja sisemonoloog enda kasuks tööle panna. On oluline, et saaksid muutuste käigus jääda iseendaks & hoida alles kõik, mis Sind naeratama paneb. Meeldivast loobumine ei ole võit.

Fitness on nõudlik ala, mis õpetab enda tugevusi ja nõrkusi hindama. Ajapikku lõikad kindlasti oma töö vilju, kuid see nõuab teadlikku otsust ja ajalisi investeeringuid. Aeg on kallis vara & ootamine ei kuulu selle sajandi sõnavarasse. Siit blogist leiad mõtteid tasakaalu ja tulemuste saavutamiseks.

Sport ja huvi terviseedenduse vastu kuuluvad minu elusse üle 10 aasta. Ülikooli ajal töötasin treenerina viies erinevas spordiklubis, juhendades tol ajal hiti staatuses Zumba treeninguid. Mediteerimiseks harrastasin pikamaajooksu, mis kulmineerus poolmaratoniga 2014. aastal.

Täna õpin ja töötan personaaltreenerina. Teadmisi omandan Fitness Academy of Finland juures, kus teooriat ja praktikat juhendavad Eesti hinnatuimad personaaltreenerid ning parimaid teadmisi toetab teaduspõhine uurimus. Mul on väike ring juhendatavaid, kelle edusammude nägemine on hindamatu.

Ülikooli kõrgharidus oman ajaloo erialal ning töötan põhikohaga ajakirjaniku ja saatejuhina Eesti suurimas meediaväljaandes Postimees. See on minu elu teine tahk, mida hindan ja armastan sama palju. Minu töö ja hobi on erinevad, kuid selles koosluses peitub minu jaoks ideaalne tasakaal.

Fitness kui teadlik elustiil tuli minu juurde 2016. aasta varasuvel, et jääda. Jõutreening on spordiala, mis pakub oma mitmekülgsuses mulle kõige suuremat rõõmu ja väljakutset. Olen õppinud palju ja saavutanud veel rohkem – nii vaimselt kui füüsiliselt. Õpin iga päev edasi ning parimaid peatükke jagan Marian Fitness blogi lugejatega.

Naudi elu. Ja ole enda vastu hea.

M.V.