Nii pikka vahet polegi veel blogisse jäänud kui nüüd. Suurem trall algas sünnipäeva nädalaga mai lõpus ja hakkab ehk jaanipäeva eel tuure maha võtma.

Mu elu pole kaugeltki ainult fitness, trennid ja mealprep nagu sotsiaalmeediast tunduda võib. Et jagan vaid seda osa on minu valik – nii blogi kui Instagrami peamine fookus. Täna kirjutan veidi muust elust-olust.

Niisiis tuli aastanumber 26 ilma suurema peota, lähedasemate sõprade ringis. Istusime Kalamaja veinibaaris Tiks ja tõesti tore oli kõiki nägusid ühes ruumis korraga näha, sest väljaskäimiseks ja niisama pidutsemiseks pole viimasel ajal aega olnud. Loodetavasti suure suvega tuleb neid võimalusi jälle rohkem ning tihti ongi just kuskil Kalamaja laternate all see koht, kus sõbranjedega elu paika panna ja kõhulihaseid hoopis naeruga treenida 😉

Banoffee OTT

Olin juba ammu tahtnud Oivalise torte proovida ning tellisingi sünnipäeva puhul nende Banoffee. Tavalise, kuigi on ka low carb versioon. Ja see oli imeline! Puhtad maitsed ja banaaniga oli ka trikke tehtud nii, et selle maitse tuli eriti jõuliselt esile. Kuna me keegi ei osanud sellest midagi oodata, siis oli hetkeks terve laud ahhetamist ja ohhetamist täis, sest isegi tordipõlgurid kraapisid taldrikud puhtaks.

Veinibaar Tiks on muide eriti äge koht väiksemateks üritusteks koos super teeninduse ja hea joogivalikuga. Kuna Anni pidas eelmisel aastal oma sünnipäeva seal, siis teadsin juba ette, et oma väikesele special näksile nad kätt ette ei pane ja on igati abivalmid. Suupistevalikud ja joogid tellisin loomulikult neilt ja kõik häppi. Hiljem kasutasime võimalust nende poe osast kihisevat juurde osta ning valik oli muidugi vinge. Igati win-win ja kas ma juba mainisin, et teenindajad olid megatoredad?

Sünnipäev Tiksis

Nädal läks sünnipäeva lainel ka edasi. Nimelt Postimehe sünnipäeva 😀 Papa Jannseni vägitegudest täitus tänavu 160 aastat, mis tähendas tihedat töönädalat ka toimetuses ja juubeli(video)projekti ettevalmistamist. Sekka tavapärased kiirreageerimised ja kadus ka järgnev nädal nagu seda poleks olnudki.

Õnneks oli tähistamine aastanumbrile vastav ja ilmselt peeti sellega koos maha ka Massimo viimane suurem pidu. Härrasmeeste ja peenviina lokaal Massimo paneb uksed kinni ja ei teagi, mis asemele tuleb. Igatahes peavad Postimehe peod nüüd kolima…

Postimees 160

Siit jõuame edasi järgmise peoni. Jube glämm laiff eksole – peolt peole – aga kui selle vahepeal tahta kõikide täiskasvanuelu “rõõmudega” graafikus olla, siis on ikka päris väsitav. Ma ei tea, kas ma konkreetsetest bürokraatilistest “rõõmudest” selles postituses rääkida jõuan ja tahan, aga igatahes tundub, et viimasel ajal hakkab kogu see adulting päriselt kohale jõudma.

Näiteks olen ühe nähtusena defineerinud asja nii, et kui inimene vabatahtlikult pesumasinale Calgonit hakkab ostma, siis on ta päriselt täiskasvanud. Ja muidugi siis ka, kui kaovad viimased tasuta pangateenused ja Swedbank soovib sulle head nooreks olemise lõppu.

Blogiauhinnad 2017

Igatahes järgmine pidu – Blogiauhinnad. Pidi toimuma Massimos, aga kuna Massimoga on krõška, siis toimus Venuses. Ilusal sumedal suveõhtul chillisime katakombilaadses klubis, kuulasime Ženja Fokini kilde ja tutvusime Eesti blogikaadriga, kellest enamus on mulle tundmatud.

Paari tuttavaga sai teresid vahetatud, kuid väga vahva oli lõpuks silmast silma kohtuda ühe teise (ja staažika) trenniblogija Helenaga. Olin tema blogisse Võidan Kaotades kiiganud juba paaril korral enne enda omaga alustamist ning sain kinnitust, et tegemist on äärmiselt südamliku ja sooja preiliga, kellega loodetavasti kohtume ka tulevikus. Ning ma ei saa mainimata jätta, et mind lausa sütitavad noored, andekad ja ettevõtlikud naised, kellelt õppida või kellega samastuda.

Helena pani täiesti nullist käima ratastel ringi vurava tervisliku toidu kohviku Skuup ega löö risti ette sadade wrappide meisterdamisele ka kõige pimedamal hommikutunnil, kui cateringi ootav rahvas alles magab. Sest see on tema oma business, töö ja vaev – müts maha, väga tubli oled!

Helena sai tervise- ja trenniblogide kategoorias kolmanda koha, Paljas Porgand ja FitLoora vastavalt teise ja esimese. Tublid naised kõik kahtlemata, aga hetkeks mõtlesin, et huvitav, kus on meie meesterviseblogijad? 😀 Nagu mitte meeste tervise blogijad, vaid mehed, kes blogivad tervisest, trennist ja toidust. Ja miks mitte ka meeste tervisest 😀 Küllap nad kuskil on, võib-olla veel liiga noored ja hakkavad kunagi hoopis vlogima. Mis meenutabki, et mõned, keda mina jälgin, üldse ei kandideerinudki.

Kui keegi küsib, kas mul on kahju, et ma ei platseerunud esikolmikusse, siis ausalt – ei ole 😀 Esiteks, ma pole elukutseline blogija, teiseks olen blogimaastikul uus ja kolmandaks mu fännklubi pole aktiivsed teismelised ning ma pole süvenenud promokunsti valdamisse edasijõudnud tasemel. Sellegipoolest olen väga tänulik neile (teile), kes mu poolt hääle andsid ja teisi seda tegema kutsusid! See on parim auhind, ausõna.

Minu intervjuud TV3 uudistele ajakirjaniku ja fitnessblogija elust saad vaadata TV3 Play kodulehel. Jätkuvalt teeb nalja selle kombo intrigeerivus, sest ega fitnessblogija ei saa ju olla mingi mõtlev inimene. Veidi nagu tõsielustaari maik on sellel tiitlil juures ja ma ei teagi, miks.

FitFam kohtub jälle

Kuigi mind vahel sotsiaalmeedia tohutult väsitab ja tahaks telefoniga lihtsalt lutsu visata, siis teisalt avab see väga ootamatuid uksi. Ka inimesteni! Ilusad ja andekad naised, kel suhtlemisest kaugeltki puudus pole – ent ometi “kohtuvad” üksteise postituste all 😉 21. sajandi elu. Ja see seltskond on kõige kiftim isetekkeline nähtus üldse!

Fitfam Jahtklubis

Meid ühendab sarnane elustiil ja huvi uusi asju katsetada, infot vahetada. See kehtib üleüldiselt fitness-maailmas toimuva kohta kuni söögikohtade ja uute retseptideni välja. Retseptimeister on meie seltskonnas vaieldamatult Teevi, kes on ka toidublogi pidanud. Tema blogi Ampsukas on endiselt avatud ning kuigi sinna praegu retsepte ei lisandu, on see piisavalt põhjatu, et kindlasti uudistama minna.

Enne kitsejuustusalatite saabumist saime proovida tema tehtud kaera ja šokolaadikreemi Ferrero pallikesi. Maitseks soola ja kaneeli ning just see õige soolasus niitis hetkega! Selline pude, tummine ja kakaone pallike – nii hea, et esimese hooga ei suutnud midagi kuuldavale tuuagi 🙂

Lisaks oli ta Oivalise Banoffeest inspireerituna teinud sellest oma versiooni. Hoiatasin ka Oivalise Otti, et neil on nüüd konkurent. Vot selline retseptiingel lisaks teistele inglikestele meie seltskonnas.

Teevi Banoffee


Õhtusöök

Personaaltreeningud

Uhkusega võin öelda, et minu esimestel klientidel läheb väga hästi 😉 Huvilised on tasapisi minu juurde tee leidnud ning treenitavate hulk on hetkel ilusti viie ringis. Täpselt paras number, et jõuaks kõigiga põhjalikult tegeleda, suhelda ja jooksvalt abiks olla – tervet klassitäit ei tahaks ega saakski võtta.

Kuna personaaltreeningud on minu teine töö ja sellest tulenevalt ajaline lisaluksus (loe: kohustus), olen endale lubanud, et see peab nii mulle kui kliendile olema algusest lõpuni nauditav ja pingevaba – siiras rõõm tegemisest ja vastastikku motiveeriv. Staartreeneritel on privileeg oma inimesi ise valida. Minul samamoodi, kuna ma pole sunnitud seda tegema 🙂 Inimlik klapp eelkõige!

Suvi on koolist vaba, FAF (Fitness Academy of Finland) loengud algavad taas augustis. Kevadsessiooni viimase eksami ehk toitumise osa läbisin samuti viisakate punktidega, nii et nüüd pole muud kui praktikale tuld!

Pisike lootus säilib, et minu kolmenädalane puhkus juulis kujuneb tõesti puhkuseks. Tõesti tahaksin (ja pean) selle aja leidma, et mitte midagi teha ja erinevate mõtete üleküllust korrastada. Ühest küljest ma meeletult naudin oma elutempot ja tegemisi, teisalt tegelen läbipõlemise ennetamisega. See viimane on teatud võtetega isegi edukas ja vahel ajab naerma, et olen iseenda patsient samamoodi 😉

Peatse kirjutamiseni ja andke ikka teada, millest lugeda soovite. Teen nüüd algust puhkuseks harjutamisega – voodi kõrval ootab Kai Aareleiu “Linnade põletamine” (mille kinkisin endale jõuludeks) ja taustaks mängib taasavastatud James’i Crescendo. Idüll.

Fotod – Susan Õuemets Photography

MUA – Jaana Külim

Outfit – River Island Eesti, vihmavari Ted Baker (erakogu)

LOE VEEL

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *