Fitnessilood suures meedias – kõik videod!

Kanal 2 ja Postimees kajastasid tänavu sügishooaja võistlusi suuremalt kui kunagi varem. Otsustasime, et kui juba minna Nordic Fitness Expo’le, siis teha seda suurelt ja tele-veebi koostöös. Mõistagi on selle taga fitnessi üldine populaarsus, aga ka minu enda huvi valdkonna vastu.

Lugusid tuli planeeritust rohkem. Siin on nad ajaliselt vastupidises järjestuses – alustasime tegelikult juba septembri lõpus kodumaiste lugudega, et valmistada ette parem flow Soome jaoks ning harjutada koostööd operaatoriga. Kuidas see õnnestus, näete videotest ise 🙂

1.Nordic Fitness Expo mess

Esimene päev Nordic Fitness Expol ja messialal. Lõputult tooteid ja toredaid inimesi! Põhjaliku ülevaate reisist saad postituses Nordic Fitness Expo 2017 – Põhjamaade suurim fitnessipidu! Kuid oma silm on kuningas, seega kes veel kahtles, kas tuleval aastal minna – vaadake ise!

2. Ben Weider Legacy Cup

Palju õnne Janale, kes võitis bikiinis kaks hõbedat ning jagas lava taga ehedaid emotsioone 🙂 Konkurents oli meeletult tihe – oma mõtteid jagavad ka Konsap ja Maria. Tuttavaid nägusid on siin eesti vaatajale küllaga.

Mis puutub selle ala kajastamisse, siis nõustun hiljuti Hiie-Liini blogist loetud mõttega, et tagumik ja rinnad müüvad. Paraku jätab see võhikutele (vähemalt bikiinifitnessi võistlejatest) kerglase mulje. Meeldib see meile või mitte, aga nii on ja nii jääb – massile suunatud toode nagu õhtune uudistemagasin ongi primitiivne ning kritiseerijaid jagub igas valdkonnas.

Minu jaoks loeb hoopis sisu: kui läheneda heatahtlikult ning keskenduda intervjuudes spordile, võib juhtuda, et vaatajad saavad teada midagi uut. Loodetavasti väheneb ajapikku ka fitnessi defineerimine läbi kunstrindade, kuid päris ära see vast ei kao.

Loo lõpus saab sõna ka Mr. Olympia Breon Ansley, kes saabus kohale Los Angelesest – rohkem lahedaid tüüpe siiapoole Atlandit! 😉

3. Soomlase jõutõmbe maailmarekord

Vahva soomlane Mikko Lehtimäki on 39-aastane rammumees Kesk-Soomest. Kangi tõstab mõnel päeval parema, mõnel halvema tehnikaga, aga fakt on see, et ta tõstab. Kiirabi oli olemas lava kõrval ja maja ees, kuid seekord läks õnneks 🙂

4. Kuidas hinnatakse fitnessivõistlejaid?

Enne Eesti meistrivõistlusi arvas Reporteri produtsent Ivar Vigla, et vaja oleks lugu, kuidas kõike seda ilu ikkagi hinnatakse. Pole probleemi! Taaskord, suur tänu Janale ja Jaanikale, kes meid enda juures hilisel õhtutunnil vastu võtsid, et suure võistluse eel poseerimistunnis viimaseid pingutusi jagada 😉

5. The Aesthetic Project ehk Eesti esimene fitness youtube

Suur tänu Mikule, kes meid enda ja Tanel Tammega Spartasse kaasa võttis ning oma võistlusettevalmistusi jagas. Lugu on korraga nii youtube kanalist, kui ka selle sisust, milleks tol hetkel oli ettevalmistus juunioride kulturismis lavale astumiseks.

28. oktoobril võttis lugu uue mõõtme, kui mõlemad portreteeritavad EMV-l oma kategoorias kulla said. Palju õnne ja pikka iga kanalile! 🙂 Aitäh ka Otile kommenteerimast!

6. Fitness sotsiaalmeedias

Minu fitnessreporteri karjääri kõige esimene lugu. Operaator Raivo ütles pärast, et head materjali sai tegelikult nii palju, et Marleest ja Tõnust oleks vabalt saanud kandva pooletunnise erisaate.

Alguses natuke kartsin, et inimesed tõmbavad nii suurt kaamerat nähes täiesti kinni, aga müts maha Marlee ja Tõnu ees, kes olid väga siirad ja ehedad! Polnud häbenemist ja polnud ka eputamist – asjad, mida selles töös ikka ette tuleb.

Selle ja eelmise loo standid tegime samal päeval, hiljem Postimehe toimetusse jõudes ei saanud hea kolleeg jätta märkimata, et ma näen välja nagu kehalise kasvatuse õpetaja 😀 Game on, järgmine kord tulen stopperi ja vilega!

Sotsiaalmeedia fitnessi köögipool – head vaatamist! 🙂

LOE VEEL

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *